Fyzioterapeut

SylvoRehab

Miesto práce
Roľnícka 36, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2024
1 300 - 1 450 EUR/mesiacKonečná výška platu závisí od výšky ukončeného vzdelania, dĺžky praxe v odbore a od znalostí a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu do nášho fyzio centra.
Vašou prácou bude:
- diagnostika funkčných porúch pohybového systému
- zostavenie programu fyzioterapie
- realizácia daného programu fyzioterapie najmä pre pacientov s poruchami pohybového aparátu akými sú: vertebrogénny pacienti, poúrazový pacienti, taktiež pacienti po operáciách a pod.
- edukácia pacientov o možnej prevencii zdravotného problému
- vedenie zdravotnej dokumentácie

Hľadáme kolegu na ideálne plný pracovný úväzok (5 dní v týždni), alebo skrátený úväzok (4 dni v týždni).

Zabezpečenie vzdelávania a preplácanie odborných kurzov a školení, ktoré v práci denne využívame v praxi.

Mesačné odmeny v závislosti od počtu odpracovaných pacientov.

Individuálne koncoročné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v odbore je vítaná, no nie je podmienkou. Výhodou sú taktiež individuálne kurzy. Prijmeme aj absolventa, pokiaľ bude spĺňať podmienky akými sú samostatnosť, záujem sa zlepšovať, vzdelávať, no najmä chuť pracovať.
Samozrejmosťou je zodpovedný a ľudský prístup.

Súkromné centrum fyzioterapie vzniklo v roku 2018. Špecializujeme sa na diagnostiku a terapiu pri poruchách pohybového aparátu akými sú bolesti chrbtice, kĺbov, svalov, stavy po úrazoch či operáciách. Využívame množstvo moderných metodík fyzioterapie, ktoré získavame prostredníctvom kurzov a školení.
Sme malé, rodinné fyzio centrum, ktoré sa zameriava predovšetkým na kvalitu a precíznosť svojej práce. Chceme aby naši klienti odchádzali od nás spokojní a najmä zbavení svojich zdravotných ťažkostí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Sylvester Pečimon
Tel.: +421902406566