Vodič cestného motorového vozidla

Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
03.06.2024
Od 1 080 EUR/mesiac- nástupný plat od 1080 eur do 1135 eur v závislosti od dokladovanej praxe, - priemerná mzda: 1300 - 1500 eur/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- vedenie a bežná údržba cestného motorového vozidla a techniky na údržbu pozemných komunikácií

- odstraňovať poruchy menšieho charakteru na vozidle, mechanizme

- vykonávať pravidelné mesačné zhodnocovanie spotreby zvereného motorového vozidla

- vykonávať všetky manuálne práce spojené so zimnou a letnou údržbou ciest (čistenie, oprava, výmena zvodidiel, smerových stĺpikov, čistenie, likvidácia, oprava krajníc, priekop, rigolov atď.)

​- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- príspevky zo SF pri životných a pracovných jubileách

Uchádzači k žiadosti o zamestnanie doložia profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na účely pracovného pohovoru v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Požadované doklady doručia na adresu:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja,
Jesenná 14, 080 05 Prešov v termíne do 31.05.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

​- stredné odb. vzdelanie

- vodičský preukaz typ. „C“

- obsluha stavebných strojov a iné oprávnenia- výhodou

- 2- ročná odborná prax

- manuálna zručnosť

- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

SÚC PSK je rozpočtovou organizáciou zriadenou Prešovským samosprávnym krajom. Organizácia vykonáva činnosti na plnenie úloh vyššieho územného celku - zaisťuje prehliadky, opravy a údržbu ciest a mostov, vykonáva letnú a zimnú údržbu ciest, zabezpečuje stavebné a technické vybavenie ciest, zaisťuje investičnú činnosť na cestách vo vlastníctve Prešovského samosprávneho kraja a vykonáva ďalšie činnosti vyplývajúce z práv a povinností stanovených zákonom o pozemných komunikáciach

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Vargová
Tel.: +421517563735