Reagujte bez životopisu
Logo PUSCHENREITER s.r.o.

Elektrikár, Mechatronik

PUSCHENREITER s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​•  elektromontážne práce (montáže trás a žľabov na el. káble, pokladanie el. káblov, zapájanie el. zariadení, ovládacích panelov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie)
​• identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
​• modifikácie výrobných liniek podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka
​• komplexné elektroinštalačné práce (montáže konzol, trás a žľabov na el. káble, pokladanie el. káblov, zapájanie svetiel, zásuviek, EPS v súlade s platnou legislatívou)
​• drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti​

​• garancia riadne uhradených miezd a faktúr
​• zabezpečené i preplácané ubytovanie
​• logistika na projekty plne v našej réžii (vozidlo + náklady na cestu)
​• stabilná práca zabezpečená počas celého roka
​• možnosť profesijného a kariérneho rastu
​• práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

je vítaná, nie je podmienkou

Naša spoločnosť sa zaoberá elektrickou inštaláciou a montážou výrobných liniek a dopravníkov, prevažne pre potravinársky priemysel.

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Schlothauer
Tel.: +421948509486