Reagujte bez životopisu

Obchodujte so Štýlom, Pracujte s Nami ako Maklér RE/MAX Grand.

PEGANO, s.r.o.

Štefánikova 98/68, Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohoda
Odmena makléra je vyplácaná vo forme provízie od 60% až 80% z odmeny realitnej kancelárie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme maklérov so silnými hodnotami vo veku od 25 do 55 rokov.

Dôvera, čestnosť, pokora a profesionalita sú našimi piliermi.
Vyžadujeme vytrvalosť a etiku vo vašom pracovnom prístupe.

Ak si vážite hodnoty v oblasti nehnuteľností, pridajte sa k nám.
Spoločne dosahujme úspechy so silným základom hodnôt.

Kariérna príležitosť pre tých, čo stavajú na pevnom etickom základe.
Získajte podporu tímu, ktorý si cení kvalitu a integritu.

Nájdite svoje miesto pri nehnuteľnostiach s hodnotami na prvom mieste.
Budujte kariéru s nami a zároveň budujte dôveru klientov.
Staňte sa súčasťou tímu, kde hodnoty tvoria cestu k dlhodobému úspechu.

Veková skupina 25 - 50 rokov - ideálny rozsah pre našu dynamickú a rozmanitú pracovnú komunitu.

Maklérska práca zahŕňa širokú škálu úloh a zodpovedností, ktoré majú za cieľ poskytnúť kvalitné služby klientom a dosiahnuť dlhodobý úspech v realitných službách.

Tu sú hlavné náplň práce, právomoci a zodpovednosti makléra:

* Zisťovanie reálnych potrieb a budovanie vzťahu s klientom:

Aktívny dialóg s klientmi na pochopenie ich potrieb a preferencií.
Budovanie dôvery a vzťahov založených na profesionálnosti a transparentnosti.

* Prezentácie služieb a hľadanie najlepších riešení:

Podrobná prezentácia dostupných realitných služieb a možností.
Analyzovanie a odporúčanie najlepších riešení na základe potrieb klienta.

* Príprava, inzercia a obhliadky nehnuteľností:

Príprava detailných prezentácií nehnuteľností pre zákazníkov.
Efektívna inzercia nehnuteľností na relevantných platformách.
Organizovanie a uskutočňovanie obhliadok so záujemcami.

* Sprevádzanie klientov procesom predaja, kúpy či prenájmu:

Poskytovanie odborného poradenstva v procese obchodovania s nehnuteľnosťami.
Sprevádzanie klientov cez všetky fázy od prvotného záujmu až po uzatvorenie obchodu.

* Jednania s advokátom, bankami, znalcom a katastrálnym úradom:

Riadenie komunikácie a jednania s právnymi, finančnými a odbornými inštitúciami.
Zabezpečovanie potrebných dokumentov a informácií pre rôzne aspekty nehnuteľností.

* Vybudovanie dlhodobo úspešného podnikania:

Vyvíjanie efektívnych stratégií na získanie nových klientov a obchodov.
Udržiavanie dlhodobých vzťahov a vytváranie si renomé v oblasti realitných služieb.

* Celkovo ide o vyváženú kombináciu Vzťahového budovania, profesionality a technických schopností, ktoré maklérovi umožňujú úspešne pôsobiť v dynamickom prostredí realitného trhu.

A Prečo by ste mali zvážiť spoluprácu s našou kanceláriou RE/MAX Grand v Poprade? Tu je prehľad výhod, ktoré vám ponúkame:

1. Skúsenosti a Zázemie:

Široké zázemie a podpora od skúsených ľudí v oblasti nehnuteľností pôsobiacich v RE/MAX na celom Slovensku.

2. Medzinárodná Sila značky RE/MAX:

Využite systém s viac ako 50-ročným know-how v odbore nehnuteľností. Silné meno medzinárodnej značky RE/MAX, úspešne pôsobiacej vo viac ako 115 krajinách sveta.

3. Výhody Pre Vás:

Prepracované a hodnotné zaškolenie a tréningy na podporu vášho profesionálneho rastu. Podpora a spolupráca so skúsenými kolegami v príjemnom kolektíve. Reprezentatívne Pracovné a Rokovacie miesto v kancelárii situovanej v centre mesta.

4. Férový Odmeňovací Systém:

Odmeňovací systém a ohodnotenie postavené na férovosti. Zabezpečujeme nezávislosť a flexibilitu pracovného času vrátane práce z domu.

5. Kariérny Rast a Certifikácia:

Profesionálny kariérny rast s možnosťou získania odbornej certifikácie.

6. Vzdelávanie a Webináre:

Kontinuálne vzdelávanie a účasť na webinároch prostredníctvom našej RX Akadémie ( rxakademia.sk )

7. Medzinárodné Uznania a Team Building:

Možnosť získavania medzinárodných ocenení. Účasť na teambuildingoch a spoločenských akciách, ktoré prebiehajú nielen v rámci Európy.

Spojte sa s nami a využite výnimočné príležitosti, ktoré vám prináša spolupráca s RE/MAX Grand v Poprade!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

1.) Integrita a Dôveryhodnosť:

Očakávame, že budeš férovým, transparentným a dôveryhodným profesionálom.
2.) Empatia a Trpezlivosť:

Schopnosť byť empatickým a trpezlivým radcom pre našich klientov je pre nás kľúčová.

3.) Radosť z Práce s Ľuďmi:

Práca a komunikácia s ľuďmi by mala byť pre teba inšpirujúca a potešujúca.

4.)Príjemné Vystupovanie:

Tvoje príjemné vystupovanie vytvára pozitívne prostredie pre tím aj klientov.

5.) Zodpovednosť a Samostatnosť:

Očakávame zodpovedný prístup, schopnosť pracovať samostatne a ambície dosahovať výsledky.

6.) Vôľa Učiť sa:

Rád/a sa učíš nové veci a si otvorený/á pre neustále zdokonaľovanie svojich zručností.

Tieto charakterové vlastnosti a zručnosti sú kľúčové pre úspech v našom prostredí a pre dosahovanie vynikajúcich výsledkov v oblasti realitných služieb.

RE/MAX Grand, realitná kancelária pôsobiaca v okrese Poprad od roku 2008, je hrdá na svoje výnimočné výsledky a významnú pozíciu v sieti RE/MAX na Slovensku. S naším tímom maklérov sme získali popredné ocenenia, za úspešné sprostredkovanie predaja či prenájmu nehnuteľností.

Sme oddaní poskytovaniu prvotriednych realitných služieb a budovaniu dlhodobých vzťahov s našimi klientmi v regióne.

ID: 4754468  Dátum zverejnenia: 13.5.2024