Reagujte bez životopisu

Stabilná práca na 2 zmeny. Vítaní sú muži aj ženy! Pridajte sa k nám ako Operátor výroby a získajte nástupný bonus až 700€

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Malinovského, Čachtice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 190 EUR/mesiacPredpokladaná nástupná mesačná mzda od 1190€ obsahuje priemernú variabilnú zložku 15%. Po skúšobnej dobe môže byť vaša mzda vo výške od 1230€ vrátane priemernej variabilnej zložky 15% - s možným ďalším rastom. V pravom roku pracovného pomeru, prehodnotenie mzdy až 2x. Ak odpracujete nadčasové hodiny, bude Váš zárobok samozrejme oveľa zaujímavejší. Vaša mzda bude rásť aj na základe stupňa vášho zaučenia. Nástupný bonus vo výške 700€ Vám bude vyplatený v súlade s internými pravidlami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MY SME NISSENS AUTOMOTIVE!!!

U nás sú vítaní muži aj ženy.

NOVÝCH KOLEGOV NAUČÍME VŠETKO POTREBNÉ.

PRETO NEVÁHAJTE, PÍŠTE ALEBO VOLAJTE A PRÍĎTE SA K NÁM POZRIEŤ !!!

Ak máte záujem o stabilnú prácu,
ak chcete mať výplatu na účte vždy v presný dátum,
ak nechcete stáť pri páse a robiť neustále jeden úkon
KONTAKTUJTE NÁS A PRIDAJTE SA K NÁŠMU TÍMU !!!

Čo Vás naučíme?

  • obsluhovať poloautomatické stroje pri finálnej montáži chladičov
  • baliť chladiče na expedíciu
  • vizuálne kontrolovať vyrábané komponenty
  • čítať a dodržiavať výrobné inštrukcie a postupy

Ak sa o nás a aktuálne otvorených pozíciách chcete dozvedieť viac klikajte aj na: www.pracanissens.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Nástup do kmeňového stavu spoločnosti
  • Prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
  • Prvý rok, možné zvýšenie mzdy až 2x
  • Pravidelné/ročné prehodnocovanie miezd
  • Motivačný letný bonus a ročný bonus (13.plat)
  • Odmena pre kmeňového zamestnanca za sprostredkovanie nového kolegu je 500€ a 700€ pre nového zamestnanca
  • Bezplatná doprava zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Piešťany, Vrbové a okolité obce
  • Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy (nad 20km za deň - 0,1€ za kilometer)
  • Nadštandardné príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Balíček rôznych ďalších zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa až 100€, darček pri osobnom a pracovnom jubileu, vianočný darčeky, ovocie pre zamestnancov, vitamínové balíčky a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná ponuka pošlite svoj životopis na mailovú adresu : [email protected]

Vopred ďakujeme za záujem.
Z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a budú zaradení do výberového konania.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • základná znalosť čítania technickej dokumentácie je vítaná
  • znalosť merania je nutná
  • zodpovednosť a dôslednosť
  • manuálna zručnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tímea Filipovičová
Tel.: +421914365948
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4827757  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac