Logo Nanogate Slovakia s.r.o.

Inžinier kvality - junior

Nanogate Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy závisí od pracovných skúseností a znalostí vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nanogate Slovakia s.r.o. hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovné miesto Inžinier kvality - junior. Účelom tejto pracovnej pozície je zabezpečiť kvalitu procesov, zlepšovanie systémov kvality vo zverenej oblasti. Priamym nadriadeným je Manažér kvality.

Hlavné úlohy a zodpovednosti sú:
- výpomoc pri riešení interných a externých reklamácií
- spolupodieľa na vytváraní a riešení 8D reportov
- vykonáva štatistiky a navrhuje zlepšenia
- zaisťuje potrebné procesy pre systém manažérstva kvality - vytvorenie, uplatňovanie a udržiavanie v súlade s požiadavkami noriem ISO 9001, IATF 16949 a VDA 6.3, v platnom znení
- spolupodieľa sa vypracovávaní podkladov pri vzorkovaní výrobkov podľa požiadaviek zákazníka, archivuje ich a označuje
- vedie všetku potrebnú dokumentáciu kvality
- spolupodieľa sa na vykonávaní interných auditov
- zúčastňuje sa na reklamáciách, KVP procesoch a optimalizácii projektov bežiacich vo výrobe

Požadovaná prax
- pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- technický smer
- aktívna znalosť nemeckého alebo anglického nemeckého jazyka
- znalosť programov MS Office na pokročilej úrovni
- základná skúsenosť s prácou so základnými nástrojmi kvality
- technický prehľad a znalosť čítania technickej dokumentácie, noriem, 3D dát - výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- analytické schopnosti
- schopnosť rýchlo porozumieť novým technológiám a sformulovať odporúčania pre vrcholový manažment, zamestnancov, zákazníkov a zúčastnené strany
- ochota meniť a vylepšovať status quo
- samostatnosť, kreativita, organizačné schopnosti a zvládanie problémov
- komunikatívnosť – schopnosť jasne formulovať myšlienky
- zákaznícka orientácia
- zameranie na cieľ a hľadanie alternatívnych riešení

Ponúkame
- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch priamo pre výrobcov automobilov
- možnosť odborného rastu
- 13. a 14. plat
- stravovanie v podnikovej jedálni
- flexibilná pracovná doba

Zamestnanecké výhody, benefity

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• príležitosť pre odborný a kariérny rast
• 13. a 14. plat, zaujímavé finančné ohodnotenie
• stravovanie v podnikovej jedálni

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Do predmetu správy NEZABUDNITE UVIESŤ NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať telefonicky.
Uchádzačom, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor do termínu ukončenia výberového konania nebude zasielané písomné vyrozumenie. Za pochopenie ďakujeme.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárske, elektrotechnické)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa vysokej školy so zameraním na kvalitu

- technický prehľad a znalosť čítania technickej dokumentácie, noriem, 3D dát - výhodou

Ponúkame

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Techniplas ist ein globaler Anbieter von hochentwickelten Kunststoffkomponenten und designorientierten, multifunktionalen Oberflächen, vor allem für den Automobilsektor, aber ebenfalls für Industrie- und Konsumgüter, oder die Medizinbranche.
Die Techniplas Gruppe unterhält weltweit 28 Standorte mit Produktion, Vertrieb und / oder Technologiezentren und beschäftigt knapp 4.000 Mitarbeitende.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
Tel.: +421903520197
E-mail: poslať životopis
ID: 4829839  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac