Logo Nanogate Slovakia s.r.o.

Zoraďovač vstrekolisov

Nanogate Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Staničná 502, Vráble-Pri stanici
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
6,86 EUR/hod.K základnej hodinovej mzde prislúcha variabilná zložka mzdy vo výške od 90 do 150€ po odpracovaní 1 mesiaca + 80 € dochádzkový bonus a ostatné príplatky podľa platného Mzdového predpisu. Po odpracovanom 1 roku je možnosť získať odmenu k letnej dovolenke a k Vianociam.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Nanogate Slovakia Vráble s.r.o. hľadá vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu ZORAĎOVAČ VSTREKOLISOV. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Práca je na trvalý pracovný pomer ( nie prostredníctvom personálnej agentúry).

Stručný popis práce:

▪ príprava a kontrola formy, príprava príslušenstva k formám a vstrekolisom
▪ zapájanie medií na forme / vstrekolis
▪ neustále zlepšovanie procesov vo výrobe
▪ identifikácia príčin problémov a ich odstránenie
▪ starostlivosť o zverené stroje a zariadenia
▪ autonómna údržba - zariadenia
▪ príprava pracoviska pred spustením výroby
▪ príprava hláv pre roboty / automatizácia
▪ starostlivosť o zverené náradie
▪ vedenie dokumentácie vo vyžadovanom rozsahu v písomnej forme, ale aj v systéme PROSES
▪ Zodpovednosť iniciovať opravu a údržbu.

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• príležitosť pre odborný rast
• zaujímavé platové ohodnotenie
• poskytujeme pravidelné školenia

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti Nanogate Slovakia Vráble s.r.o. a zašlú nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.
Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie strojárskeho smeru, prax na pozícii zoraďovača vstrekolisov, znalosť procesu vstrekovania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ flexibilný a proaktívny prístup, schopnosť pracovať koncentrovane a bez chýb
▪ mať základnú zručnosť, schopnosť učiť sa nové pracovné postupy
▪ byť disciplinovaný, dodržiavať interné smernice
▪ ochota pracovať v prípade potreby zamestnávateľa na nadčas (sobota, nedeľa resp.štátny sviatok, ak je vyhlásený za pracovný deň vo firme)

Techniplas ist ein globaler Anbieter von hochentwickelten Kunststoffkomponenten und designorientierten, multifunktionalen Oberflächen, vor allem für den Automobilsektor, aber ebenfalls für Industrie- und Konsumgüter, oder die Medizinbranche.
Die Techniplas Gruppe unterhält weltweit 28 Standorte mit Produktion, Vertrieb und / oder Technologiezentren und beschäftigt knapp 4.000 Mitarbeitende.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Kováčová
Tel.: +421377768552, +421 911 955 918
ID: 4828100  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,86 EUR/hod.