Reagujte bez životopisu
Logo Midcosta s.r.o.

Servisný špecialista pre fotovoltické systémy

Midcosta s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 8e, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
august 2024
3 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy sa odvíja od doterajších vedomostí a skúseností uchádzača a môže byť predmetom dohody. Spoločnosť je naklonená zvážiť kandidáta aj s vyšším platovým očakávaním, ako je uvedené v inzeráte ako aj možnosť variabilnej zložky naviac k platu na základe vopred dohodnutých podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

Hľadáme špecialistu B2B zákazníckeho servisu / produktového experta v oblasti fotovoltiky (m/ž), ktorý bude našim zákazníkom, ktorými sú odborníci, inštalatéri solárnych riešení a  pomáhať im s technickými problémami a otázkami týkajúcimi sa našich vlastných solárnych riešení, ako sú striedače, úložné systémy a wallboxy. Medzi vaše úlohy bude patriť odpovedanie na otázky zákazníkov, odporúčanie riešení a usmerňovanie používateľov produktov pri ich používaní. Aby ste boli v tejto úlohe úspešní, mali by ste mať aj komunikačné zručnosti.

Čo od Vás očakávame:

  • Rýchle a presné odpovedanie na otázky zákazníkov v oblasti fotovoltiky prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu
  • Rozpoznávanie potrieb zákazníkov a podpora zákazníkov pri používaní určitých funkcií
  • Sledovanie sťažností zákazníkov na sociálnych sieťach a pomoc pri riešení problémov
  • Zdieľanie požiadaviek na funkcie a účinných riešení s členmi tímu
  • Informovanie zákazníkov o nových funkciách a vlastnostiach
  • Sledovanie zákazníkov s cieľom zabezpečiť vyriešenie ich technických problémov
  • Zhromažďovať spätnú väzbu od zákazníkov a zdieľať ju s našimi produktovými, predajnými a marketingovými tímami
  • Spolupracovať s ostatnými oddeleniami s cieľom zabezpečiť včasné riešenie problémov zákazníkov

Benefity:

Ak ste motivovaný človek s vášňou pre výnimočný zákaznícky servis, radi by sme vás privítali v našom tíme.

  • Typ práce: Čiastočný home office možný
  • Firemné podujatia
  • Ročný bonus
  • Bezplatné parkovanie
  • Príjemné pracovné prostredie v priestoroch novej modernej budovy
  • Vysoko motivovaný tím

Pracovný čas:

Pondelok až piatok

Žiadne víkendy

V prípade záujmu nás kontaktujte zaslaním životopisu emailom. Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky v prípade potreby doplňujúcich informácií alebo otázok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Najmenej 2 roky praxe v energetike
  • Vynikajúce verbálne a písomné komunikačné zručnosti
  • Dobré schopnosti riešiť problémy a rozhodovať sa
  • Schopnosť pracovať v rýchlom prostredí a zvládať viacero úloh súčasne
  • Dôvera v počítačové systémy a softvérové aplikácie
  • Veľký dôraz na detaily a presnosť
  • Dobrá úroveň ústnej a písomnej angličtiny

Spoločnosť MIDCOSTA s.r.o. uvádza produkty pod vlastnou značkou z oblasti Power Energy na medzinárodne trhy, spolu s vývojovým teamom partnerskej spoločnosti s dlhoročnou skúsenosťou v danej oblasti.

Naša partnerská spoločnosť a akcionár spoločnosti Midcosta 4Energy pôsobí v oblasti distribúcie od roku 2008 a v súčasnosti patrí medzi 4 veľkých distribútorov striedačov a riešení na skladovanie energie Tier 1. Od nášho spojenia koncom minulého roka predávame naše riešenia na medzinárodných trhoch pod ochrannou známkou MidTeq.
Staňte sa súčasťou tímu a pomôžte nám poskytovať našim B2B zákazníkom prvotriedne služby ako odborník na produkty.

Čelíme najväčšej výzve našej doby - energetickej transformácii. Na jej zvládnutie potrebujeme skutočných hrdinov - hrdinov energetickej transformácie. V spoločnosti Midcosta 4Energy držíme spolu a prekračujeme hranice, aby sme dosiahli náš cieľ. Chceli by ste s nami riešiť energetickú revolúciu a pomáhať formovať vývoj tejto lokality od samého začiatku? Potom sa prihláste teraz.