Logo Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Kontrolór parkovacieho systému

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v zaregulovaných parkovacích zónach = kontrola parkovania, príp. predaj parkovného
- skenovanie zaparkovaných vozidiel - kontrola parkujúcich vozidiel vo verejnom priestore
- osobná komunikácia s klientami parkovacieho systému
- zadávanie dát, prijímanie platieb, vydávanie bločkov
- obsluha mobilného telefónu, platobného terminálu
- uchovávanie všetkých relevantných dát, záznamov vyplývajúcich z pracovných povinností
- evidencia operatívnych problémov a konanie v súlade s pracovným manuálom resp. inštrukciami nadriadeného
- dodržiavanie stanovených noriem
- udržiavanie pozitívnej pracovnej atmosféry s kolegami a budovanie dobrých vzťahov s verejnosťou
- práca na zmeny

Zamestnanecké výhody, benefity

Peňažné benefity:
- Osobné príplatky
- Odmeny, príspevok na III. pilier
- Príspevok na dopravu
- Multisport karta
- Viac dovolenky a sick-days
- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím životopis na e-mailovú adresu. Na osobné stretnutie pozveme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Mierne pokročilý
práca s mobilným telefónom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- čistý register trestov
- slušná komunikácia s prozákazníckym myslením a vystupovaním
- zvládanie stresu, empatia a trpezlivosť pri jednaní s klientami parkovacieho systému
- zmysel pre detail, zvládať prácu s aplikáciami v mobilnom telefóne
- záujem byť na nohách v teréne v rôznych poveternostných podmienkach
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň tímovo
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci, upravenosť a sebaprezentácia
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Baránková
Tel.: +421947924239
E-mail: poslať životopis
ID: 4829114  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac