Vedúci pekárenského vývoja

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
2 500 EUR/mesiacod 2.500,-EUR brutto fix (finálna výška odmeňovania závisí od seniority kandidáta a bude predmetom partnerskej diskusie výberového procesu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme skúseného technológa, ktorý bude mať kľúčovú úlohu pri riadení technologických procesov v pekárni. Hlavnou zodpovednosťou je nastavenie a optimalizácia výrobných procesov, vývoj nových receptúr a sledovanie kvality výrobkov. Taktiež spolupráca pri zavádzaní nových pekární do prevádzky a zabezpečenie správnosti nastavenia technologických procesov.

​Náplň práce:
​- Nastavenie a optimalizácia technologických procesov výroby pečiva a pekárenských výrobkov.
​- Zlepšovanie existujúcich výrobných procesov
​- Spolupráca s poprednými odborníkmi pri vývoji nových receptúr produktov.
​- Sledovanie a kontrola kvality vstupných surovín a výrobkov.
​- Zavádzanie nových pekárni do prevádzky a zabezpečenie správneho nastavenia technologických procesov.
​- Komunikácia a spolupráca s internými tímami, ako aj s externými dodávateľmi a odborníkmi v oblasti potravinárstva.
​- Nastavovanie výrobných procesov a následné školenie tímu.
​- Monitorovanie trendov v potravinárskom priemysle a prispôsobovanie výroby podľa aktuálnych požiadaviek trhu.
​- Reporting majiteľovi spoločnosti.​

​Mesačná mzda: od 2.500,-EUR brutto fix (finálna výška odmeňovania závisí od seniority kandidáta a bude predmetom partnerskej diskusie výberového procesu).

​- Príjemné prostredie inovatívnej spoločnosti s priateľskou kultúrou, otvorenou novým nápadom a riešeniam.
​- Možnosť uplatniť svoje nápady a skúsenosti, príležitosť pod vedením majiteľa úspešnej spoločnosti a možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti po odbornej ako aj osobnostnej stránke.
​- Príležitosť zavádzať nové technológie do nových pekárni – nastavovať vlastné procesy a technológie
​- Spolupráca s poprednými odborníkmi na vývoji receptúr rôznych druhov pečiva a spolupráca s externými technológmi zo zahraničia
​- Práca v spoločnosti, ktorá investuje do najmodernejších technológii. Zároveň práca v nových, moderných priestoroch s rekuperáciou vzduchu.
​- Príležitosť vybudovať si postupne svoj tím technológov​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naším klientom je inovatívna a stabilná potravinárska spoločnosť s pôsobnosťou na európskych trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

​- Minimálne 3 roky praktickej skúsenosti s v oblasti pekárenstva alebo potravinárskej výroby na predošlej pozícií Technológa.
​- Znalosť technologických procesov výroby pečiva a pekárenských výrobkov, vrátane práce s kvasom
​- Skúsenosti s vývojom receptúr a sledovaním kvality výrobkov
​- Schopnosť komunikovať s externými dodávateľmi a technológmi
​- Znalosť anglického jazyka min. B2 na komunikatívnej a písomnej úrovni​

Spoločnosť MenkynaPartners objavuje a rozvíja potenciál, kompetencie, hĺbku a zrelosť pre vedomý rast firiem a jednotlivcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Hricová