Можливість для людей з України
Logo MABELA s.r.o.

Zdravotná sestra

MABELA s.r.o.

Miesto práce
Komenského, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2024
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlat závisí od dosiahnutého vzdelania, praxe, pracovnej doby a pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na špecializovanej otorinolaryngologickej ambulancii.
Ošetrovateľský proces je poskytovaný v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami sestrou samostatne; resp. na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom.
Výhodou uchádzača je získaný certifikát z audiometrie, ev. záujem ho nadobudnúť.

Práca vo veľmi dobrom kolektíve, stabilita práce, odmeny podľa výkonu.

V prípade záujmu nám zašlite životopis s kontaktnými údajmi a následne Vás budeme spätne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

otorinolaryngológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Trpezlivosť, flexibilita, lojálnosť, pracovitosť, ústretovosť, komunikatívnosť, záujem ďalšieho vzdelávania.

Špecializovaná otorinolaryngologická ambulancia

Kontakt

Kontaktná osoba: MABELA s.r.o.
Tel.: +421915317278