Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci

M - SILNICE SK s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacod 1 900 Eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality,

• zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov,

• zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác,

• zabezpečenie projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek,

• zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácii a mesačnej závierke,

• koordinácia prác realizovaných cez poddodávky, spolupráca pri výberových konaniach na poddodávky,

• zabezpečovanie vykonávaných činností v súlade so zmluvou o Dielo, platnou legislatívou a internými predpismi

• priama komunikácia so zástupcom investora

• obhliadky stavieb

• pravidelné predkladanie informácií o výrobnej situácii na stavbách

• reporty výsledkov zákaziek

• dopytovanie materiálu/zariadení a zhodnotenie technického a finančného riešenia daného projektu, prípadne zmena technického riešenia a cenový dopad

• komunikácia s dodávateľmi

Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami aj do Českej republiky.

Zamestnanecké výhody, benefity

odmeny, stravné

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie

- spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť
- technické myslenie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

M – SILNICE SK s.r.o. je stavebná spoločnosť zameraná na dopravnú infraštruktúru, cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické a inžinierske stavby. Realizujeme stavby na celom území Slovenska a v koordinácií s materskou spoločnosťou aj v Českej republike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Čuraj, PhD.
Tel.: 0907 174 872
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4830381  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac