Barista / predavač v obchode s čokoládou

LYRA GROUP s.r.o.

LYRA GROUP s.r.o. / LYRA CHOCOLATE, Pri Parku, Ivanka pri Nitre
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy na podľa náročnosti zaradenia + motivujúca zložka ako podiel na obrate spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou našej veľkej čokoládovej rodiny. Hľadáme posilu do predajne, ktorá bude vedieť  pripraviť kávu, naberať zmrzlinu, pripraviť rôzne chladené aj teplé nápoje. Zároveň ťa naučíme všetko o čokoláde, čo potrebuješ vedieť. Hľadáme človeka, ktorého bude jeho práca baviť a svojím úsmevom a prístupom k zákazníkom prispeje k pohodovej atmosfére našej predajne v Lyra parku.

 - práca v stabilnej medzinárodnej voňavej firme

- možnosť profesného rastu

- výborný kolektív

- príjemné pracovné prostredie

- zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetky produkty našej spoločnosti

- v neposlednom rade motivujúci podiel na obrate spoločnosti.

Ďakujeme za zaslaný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požadovaným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame záujem o prácu, vzťah k zákazníkom, kreativite a nápadom na zlepšenie sa medze nekladú. Láska k čokoláde nie je nevyhnutnou podmienkou.

Sme spoločnosť, ktorá vyrástla z malej rodinnej firmy, vyrábajúcej čokoládu, do firmy vyvážajúcej, vysokokvalitné výrobky, do celého sveta. Pracujeme s najkvalitnejšími surovinami a prinášame zaujímavé nové výrobky na trh už 15 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Stýblo
ID: 4829938  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac