Logo Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Farmaceutický manažér

Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Miesto práce
Panská 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milí farmaceuti,

naša lekáreň St. Martin Pharmacia na Panskej ulici 33 oslávila v máji na deň matiek prvé výročie. Tešíme sa z jej úspešného zabehnutia a rastu, ako aj z pozitívnych ohlasov návštevníkov a pacientov zo Slovenska, zo sveta a našich Bratislavčanov. Napriek tomu, že náš koncept je na Slovensku ojedinelý a okrem lekárenskej časti ponúkame aj exkluzívne produkty z oblasti parfumérie, kozmetiky a prírodných prípravkov, naša lekárenská časť je pre prevádzku mimoriadne významná a teší sa stále väčšiemu dopytu zo strany pacientov, ktorí sa k nám radi vracajú pre atmosféru a skutočný prístup k pacientom. Preto ako rodinná lekáreň hľadáme odborne zdatného farmaceuta, ktorý bude zároveň manažérom lekárenského oddelenia a pomôže nám formou dlhodobej spolupráce v budovaní kvalitnej a profesionálnej lekárenskej starostlivosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoj a implementácia stratégií na optimalizáciu lekárenského oddelenia s cieľom efektívnej, vysokokvalitnej a poctivej lekárenskej služby pacientom.
  • Sebarealizácia v zmysle manažmentu farmaceutických produktov, ich vystavenia, skladovania a objednávania.
  • Zabezpečovanie a doplnenie dopytovaných produktov, návrhy na nákup produktov od nových výrobcov a dodávateľov.
  • Plnohodnotné podieľanie sa na zavádzaní štandardu lekárenskej služby, ktorá napriek stanoveným obchodným cieľom nepôjde na úkor poctivého a zodpovedného poradenstva pacientom.
  • Vydávanie predpisových liekov, predaj liekov, voľnopredajných liekov, doplnkového farmaceutického sortimentu, zdravotníckych pomôcok a poskytovanie komplexnej lekárenskej starostlivosti pacientom.
  • Kontrola a riadenie skladových zásob lekárenského sortimentu.
  • Dozor nad dodržiavaním vysokých štandardov služieb u farmaceutických spolupracovníkov.
  • Spolupráca s marketingovým oddelením a nefarmaceutickým oddelením a manažmentom v potrebnom rozsahu (akcie, účasť na reprezentácii lekárne ako farmaceutický manažér, prípadné reklamné materiály a PR v zmysle rozhovoru a pod.).
  • Manožovanie teamu, rozvrh, motivácia, riešenie rôznych stiuácii

Prečo pracovať v St. Martin Pharmacia?

  • Príjemná a pokojná práca s konkurencieschopným platovým ohodnotením.
  • Príležitosť pre profesijný rast v dynamickom a prestížnom prostredí.
  • Priama a intenztívna komunikácia s majiteľmi. Rýchlo sa komunikujú výzvy a prijímajú riešenia
  • Nie sme sieťovka - u nás máte široké možnosti sebarealizácie, pohodový pracovný režim a vzhľadom na atraktívnu a navštevovanú polohu lekárne perspektívu na dlhodobú a stabilnú prácu.
  • Možnosť flexibility pracovného času.
  • Prístup k exkluzívnym produktom s výhodnými zľavami, ako aj zamestnanecká zľava na celý sortiment lekárne.
  • V prípade, že žijete mimo Bratislavy a chceli by ste bývať neďaleko práce, vieme Vám pomôcť s komfortným bývaním v centre a príspevkom na bývanie.
  • Pitný režim, kávička a čaj sú u nás samozrejmosťou.
  • Zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.
  • Odporúčací bonus za odporučenie nových zamestnancov.
  • Možnosť uplatnenia výhrady svedomia pri vydávaní liekov.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pozíciu a pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme telefonicky iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Budeme sa na Vás tešiť!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
WinLSS - Základy
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

veľkou výhodou sú skúsenosti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak spĺňate tieto požiadavky, hľadáme práve vás:

  • Preukázaná skúsenosť v lekárenskej praxi, predchádzajúca skúsenosť v riadení lekárne je vítaná.
  • Silné organizačné schopnosti s možnosťou efektívneho multitaskingu.
  • Vynikajúce komunikačné a medziľudské schopnosti s empatickým a prístupom k pacientom.
  • Schopnosť poskytnúť poradenstvo aj v angličtine - lekáreň navštevuje veľa turistov a je potrebné vedieť sa vynájsť v dialógu, aj pokiaľ nepoznáte niektoré výrazy.
  • Znalosť farmaceutických predpisov a najlepších postupov.
  • Znalosť počítačových aplikácií relevantných pre prevádzku lekárne - WinLSS, Excel a bezproblémová práca s internetom.
  • Ambície, odhodlanie a vášeň pre poskytovanie tej najlepšej farmaceutickej služby.
  • Zodpovedný a proaktívny prístup
  • Inovatívne myslenie.
  • Flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny.
  • Empatia, spoľahlivosť a lojalita

Jedinečný koncept lekárne a niche parfumérie v srdci Starého mesta Bratislavy, kde sa tradičná farmácia spája s modernou. Zámerom St. Martin Pharmacia je spojiť múdrosť, krásy minulosti a zdravie na jednom mieste. St. Martin Pharmacia ponúka širokú škálu produktov od štandardných farmaceutických liečiv cez tradičné medicínske prípravky, čaje a prírodné liečivá, vysokokvalitnú kozmetiku až po niche parfumy a vône pre šťastný domov.

www.stmartinpharmacia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Pitoňák