Можливість для людей з України

Plavčík/Záchranár letné kúpalisko Matadorka

Klub vodného póla Bratislava

Miesto práce
Letné kúpalisko Matadorka, Údernícka, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
jún 2024
1 000 EUR/mesiacMzda je závislá od pracovného fondu - počtu odpracovaných hodín. Plat od 8,00€ brutto/hod podľa skúsenosti. Zabezpečená strava, pitný režim a uniforma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na letnú sezónu 2024 hľadáme nových PLAVČÍKOV/ZÁCHRANÁROV a PLAVČÍČKY/ZÁCHRANÁRKY.

Miesto práce: Letné kúpalisko Matadorka, ktoré sa nachádza v Bratislave - Petržalka. (www.kupaliskomatadorka.sk)

Letná sezóna trvá v mesiacoch jún-september 2024, v závislosti od počasia.
Termín nástupu približne od 15.6.2024 (v závislosti od počasia).
Neváhaj a pridaj sa k nám, k nášmu pracovnému tímu.
Podmienkou je platný PLAVČÍČKY PREUKAZ a ZDRAVOTNÝ PREUKAZ.
Prax na pracovnej pozícií plavčík/záchranár výhodou.

Pracovná pozícia je vhodná pre: študentov VŠ, aktívnych ľudí, ľudí popri inom zamestnaní. Minimálny vek: 18 rokov

Hlavná pracovná náplň:
- dozor a dohľad nad bezpečnosťou návštevníkov letného kúpaliska MATADORKA,
- udržiavanie poriadku a čistoty v bazénoch a v ich okolí,
- v prípade úrazoch poskytnutie neodkladnej prvej pomoci,
- v prípade vážnych úrazoch poskytnutie neodkladnej odbornej pomoci pred príchodom rýchlej zdravotnej služby.
Viac informácií ohľadne kúpaliska sú dostupné na oficiálnej webovej stránke www.kupaliskomatadorka.sk

Prevádzkovateľ zamestnancovi hradí:
- strava,
- pitný režim,
- pracovná uniforma.

Hrubá hodinová mzda od 8,00 EUR/hod.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou pre prijatie je platný PLAVČÍCKY PREUKAZ.

Vaše životopisy, alebo žiadosti o prijatie posielajte na email:
[email protected]

Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PLAVČÍČKY PREUKAZ a ZDRAVOTNÝ PREUKAZ

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný PLAVČÍCKY PREUKAZ,
- platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ,
- zodpovednosť,
- bezúhonnosť.

KVP Bratislava je prevádzkovateľom letného kúpaliska Matadorka v MČ Bratislava Petržalka. Hlavným poslaním prevádzkovateľa je poskytovať ideálne miesto pre realizáciu a rozvoj plaveckých športových aktivít na profesionálnej a amatérskej regionálnej aj medzinárodnej úrovni a vytvoriť udržateľné miesto na oddych a šport pre širokú verejnosť.

www.kupaliskomatadorka.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Gibová
Tel.: +421902169610