Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovného vodiča vysokozdvižného vozíka s rýchlym nástupom

K - CONTROLL s. r. o.

Miesto práce
HEINEKEN Slovensko, Novozámocká, Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na VZV (99%)
  • práca na pomocných prácach (1%) napr. balenie – výnimočné situácie (plat ten istý ako na VZV)
  • práca so skenerom
  • 3 hlavné činnosti: vykládka kamiónov, nakládka kamiónov, obsluha výrobných liniek
  • 3 zmeny (R,P,N)
  • 8 a 12 hodinové zmeny (podľa potreby); 12 hodinové zmeny sú podmienkou (zvyčajne striedanie 1 deň 8 hod., a 1 deň 12 hod.)
  • pondelok – piatok
  • víkendy a sviatky na dobrovoľnej báze a podľa potreby

  • možnosť zálohy
  • dlhodobá stabilná práca v rámci nadnárodnej spoločnosti
  • dobrý kolektív
  • profesionálny prístup nadriadených
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • prax nie je potrebná (zaučíme), preukaz však áno

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • EU VZV preukaz podmienkou - kategória W1, ak máte aj C tak je to výhoda
  • Prax nie je podmienkou, ale je vítanou (ak niekto nemá prax, zaučíme)
  • Vodičský preukaz na traktor je výhodou
  • Po nástupe do 2 – 3 týždňov je povinnosť uzatvorenia poistenia voči škodám (kontaktnú osobu na vyriešenie sprostredkujeme)

Nástupný plat:
Ranná/poobedná - 8,50 €/hod.
Nočná - 8,80 €/hod.
Sobota - 9 €/hod.
Nedeľa, sviatok - 9,50 €/hod.

Po zaškolení:
Ranná/poobedná - 9,30 €/hod.
Nočná - 10 €/hod.
Sobota - 10,30 €/hod.
Nedeľa, sviatok - 11 €/hod.

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.

Damjanichova 3138/1 945 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Katalin Pluhárová
Tel.: +421948231557
ID: 4829325  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.