Asistent/ka predaja (na 4-5 hod.denne) 500-600 EUR netto

Inversucro s.r.o.

Miesto práce
Hodžovo námestie 4, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
650 EUR/mesiacMožnosť pracovať aj počas víkendov v druhej prevádzke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v predajni so španielskymi vínami a delikatesami, na 4-5 hodín denne, pravidelne od pondelku do piatku každý deň, v centre mesta. Preferujeme niekoho na dlhodobo. Náplňou práce je:
-predaj tovaru a práca s kasou,
-označovanie tovaru a kontrola dátumu spotreby,
-raz mesačne inventarizácia tovaru,
-udržiavanie poriadku a čistoty na predajni,
-pomocné administratívne práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dochvíľnosť, zodpovednosť, základná úroveň španielčiny je výhodou.

LA BODEGA je koncept predajní s kvalitnými vínami a potravinami zo Španielska.

web: www.labodega.sk

ID: 4829366  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac