Logo GASTMA, s.r.o.

Kreatívny kuchár s cítením pre firemnú gastronómiu

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
august 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je výzvou iba pre šikovných a ambicióznych kuchárov. Vašimi úlohami bude:

- aktívne návštevy u zákazníkov za účelom tréningu a zaškolení na moderných gastro technologiach

-aktívne varenie a prezentácie v gastroštúdiu

- vyhľadávanie obchodných príležitostí

-kompletné zaškolenie
-firemné prostredie podporujúce a odmeňujúce výkonnosť, ochotu a kreativitu
-výška odmeny závislá od Vašej šikovnosti

Hľadáme kandidáta, ktorý v minulosti dosiahol dobré výsledky a vie sa nimi preukázať, má chuť tvrdo a cieľavedome pracovať, svojim aktívnym prístupom pomáhať ďalšiemu rozvoju firmy.
Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis do 15.6.2024

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronomická kuchárska prax podmienkou

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý má za sebou úspechy a hľadá nové uplatnenie. Ponúkame know-how a dobrý zárobok. Jedná sa o poskytovanie služieb kuchára špecialistu spojenú s predajom
Je potrebné mať vlastné auto a telefón

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Zlacky
Tel.: 055/643 91 93