Logo FASHIONOPTIC SK, s. r. o.

Regionálny - Oblastný manažér / Východ - Stred Slovenska

FASHIONOPTIC SK, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladný plat, po skončení skúšobnej doby BONUS za plnenie plánu. Horná hranica závisí na šikovnosti uchádzača. Výhodou prax v obore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet okuliarov?
Chceš pracovať so skvelým tímom ľudí a zároveň preferuješ individuálny prístup?
Máš nejakú vlastnú predstavu ako by mala fungovať moderná očná optika ?
Si kreatívny, plný nápadov a más vysoké ciele?

Tak hľadáme práve Teba.
Dôvera je pre nás prvoradá, preto Ti ponúkame istotu zamestnania.

Tvoja náplň práce bude.:
- starostlivosť o jednotlivé prevádzky vo svojom regióne v týchto mestách.: MI, PP, SNV, MT

- pravidelné cestovanie nesmie byť prekážkou

- zodpovednosť za vizuál prevádzky a tovarová skladba
- starostlivosť o tím na jednotlivých prevádzkach
- rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom, dodržiavanie pracovných povinností
- tvorba týždenných a mesačných plánov + dochádzky na jednotlivých prevádzkach
- zabezpečenie školenia pre nových a stálych zamestnancov
- podieľanie sa na budovaní príjemnej atmosféry na pracovisku
- vyhľadávanie nových príležitostí pre rast firmy
- monitorovanie a analyzovanie konkurenčného prostredia
- 1 - 2 x v mesiaci office day - míting na centrále v Bratislave

- príplatky za prácu nadčas alebo víkendy
- príspevok na stravné - peňažná forma
- príspevok za dobre vykonanú prácu ( rekreácia, wellness, dovolenka )

- auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod - služby, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Riadenie ľudí - Pokročilý
Tímový manažment - Pokročilý
Manažérske schopnosti - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vedením tímu a prácou v obchode
- ľudský a profesionálny prístup
- komunikačné a organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- analytické myslenie
- orientácia vo svete módy
- časová flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- lojalita

Značku FASHIONOPTIC založil v roku 2008 očný optik - OPTOMETRISTA Radoslav Murin, ktorý ma prax v danom odbore 23 rokov a je zároveň GARANTOM vysokého štandardu poskytovania služieb.
FASHIONOPTIC, ako koncept značky pôsobí na Slovensku od roku 2008. V súčasnosti nájdete naše prevádzky v týchto mestách. 2x Bratislava, Dunajská Streda, Skalica, Zvolen, Martin, Poprad, Spišská Nová Ves a Michalovce.
Na všetkých našich prevádzkach poskytujeme všetky služby od merania zraku, cez predaj dioptrických a slnečných okuliarov, vrátane kontaktných šošoviek.

Tím FASHIONOPTIC sa neustále vzdeláva, aby sme Vám prinášali aktuálne novinky zo sveta očnej optiky a OPTOMETRIE. Náš tím tvorí 42 šikovných, dynamických, ľudí z rôznych končín Slovenska, ktorí spoločne vytvárajú hodnoty a posúvajú prácu v optike do vyššieho levelu.

V roku 2022 vznikla nová vízia konceptu FASHIONOPTIC pod názvom VisionX by FASHIONOPTIC.

Ak sa chceš aj Ty stať jedným z nás, pošli svoj životopis. Radi Ťa privítame v našom kolektíve
www.fashionoptic.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Beňová