Zubný lekár (vhodné aj pre absolventov) v Košiciach

DUTY-DENT, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, aj okamžite
1 500 - 10 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od pracovných skúseností, pozostáva z fixnej a variabilnej zložky mzdy a bude dohodnutá na osobnom pohovore ako aj možnosť ďalšieho osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie stomatologickej starostlivosti
- diagnostika, konzultácie, plánovanie liečby
- vykonávanie protetických, estetických a chirurgických ošetrení

Ponúkame:
- moderné a nadštandardné vybavenie ambulancií
- nové priestory s najmodernejšími prístrojmi
- možnosť prispôsobenia ambulancie podľa potreby lekára

Práca je vhodná pre lekára s praxou, ale zaškolíme aj absolventa.

- podpora účasti na školeniach a kongresoch
- podpora špecializačného vzdelávanie v odbore
- príjemné prostredie a skvelý kolektív
- benefity v rámci ošetrenia pre zamestnancov a ich rodiny

Ak Vás ponuka zaujala môžete nás kontaktovať na [email protected] alebo telefonicky 0905 172 979.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo, stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

svedomitosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa v odbore, kultivované vystupovanie a prejav, kolektívny duch - rešpekt a spolupatričnosť voči kolegom

Naša spoločnosť poskytuje kvalitné komplexné zubné ošetrenie pomocou najmodernejších postupov ošetrenia už vyše 25 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Beáta Bolerázska
Tel.: +421905172979