Manažér hotela a kaviarní

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho hotela DAC Bonbon, bufetov a kaviarní Kukkonia hľadáme skúseného manažéra, ktorého hlavné pracovné úlohy budú zahŕňať:

• zodpovednosť za bezproblémový chod pridelených kaviarní a bufetov
• znalosť a kontrola technologických postupov jedál a nápojov
• riešenie vzniknutých problémov na pracovisku
• dodržiavanie HACCP
• ovládanie pokladničného systému
• zadelenie úloh na pracovisku
• kontrola skladového hospodárstva
• kontrola denných tržieb
• prijímanie a školenie zamestnancov
• komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi
• tvorivosť a kreativita pri sledovaní nových trendov
• tvorenie menu, navrhovanie, zostavovanie nového sortimentu nápojov a jedál
• komunikácia ostatnými oddeleniami naprieč spoločnosťami

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti
- zľavy na firemné produkty a služby
-flexibilná pracovná doba
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
- teambuilding
- možnosť profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Ospravedlňujeme sa, ale z kapacitných dôvodov môžeme/budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, manažment

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Registračná pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- time-management
- spoľahlivosť
- flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4828831  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac