Manažér údržby budov a plánovania - DS PROPERTY

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závislá od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša skupina spoločností pozostáva z viacerých firiem, ktorý zahŕňa futbalovú akadémiu a arénu MOL, potravinárske závody, reštaurácie, hotely, zdravotné stredisko, administratívne budovy atď. Hlavná náplň práce pozostáva:
- komplexné plánovanie, koordinácia a riadenie realizácie všetkých údržbárskych prác (operatívnej, preventívnej aj prediktívnej údržby) na zverených objektoch a zariadeniach,
- monitorovanie, analýza a zlepšovanie procesov údržby a prevádzkového stavu zariadení na základe kľúčových ukazovateľov výkonnosti typických pre riadenie údržby
- vypracovanie plánov údržby a postupov pre údržbárske aktivity na základe praxe a predpisov výrobcov zariadení.
- vypracovanie rozpočtu na údržbu a kontrola čerpania zdrojov,
- rozvoj organizácie práce, kompetencií a zručností členov tímu údržby v súlade s potrebami spoločnosti,
- nastavenie a implementácia procesu riadenia technickej dokumentácie,
- riadenie stavu zásob náhradných dielov,
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZPO a PO predpisov pri všetkých činnostiach údržby na zverených úsekoch.

- dynamická práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu, stabilnú spoločnosť
- flexibilný pracovný čas
- zľavy na produkty holdingu
- odborný rast
- vzdelávanie
- teambuilding
- Referral program - odmena za odporučenie nového kandidáta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technická gramotnosť
- logické myslenie
- zodpovednosť za kvalitu vykonania činností
- dobrý time manažment
- proaktivita a flexibilita

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov