Vedúci zmeny / Shift Leader

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiac1250 € fixná zložka mzdy + 20% mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegu s komunikačnými a organizačnými schopnosťami na pozíciu Vedúceho zmeny.
Staň sa aj ty členom nášho tímu, pretože keď pomôžeš rásť ty nám, pomôže rásť my tebe :-)

* Monitorovať, organizovať a minimalizovať náklady spojené s prepravou zásielok a tým prispievať k efektívnosti a ziskovosti prevádzkovania depa.

* Včas pripravovať všetky reporty, ktoré vyžaduje manažment depa/ manažment DPD.

* Pri každej aktivite dodržiavať všetky platné vnútorné predpisy a procedúry DPD.

* Ak je to nevyhnutné v záujme DPD a zákazníkov DPD poskytovať ostatným zamestnancom (oddeleniam, vedeniu) akúkoľvek príslušnú pomoc alebo plniť iné nevyhnutné úlohy.

* Kontrolovať výkon, kvalitu výkonov a výrokov dopravcov.

* Zaisťovať stále sledovanie stavu technického vybavenia skladu a jemu príslušných kancelárií.

* Zaisťovať pravidelnú údržbu všetkých zariadení skladu, ako sú valčekové dráhy a výpočtová technika.

* Pri akejkoľvek komunikácii a činnosti reprezentovať DPD a jeho imidž v súlade s politikou DPD.

* Uskutočňovať kontroly zásielok na sklade, pri zistených rozdieloch je povinný odstrániť príčiny resp. dôsledky tohto stavu.

* Viesť v príslušných evidenčných zložkách riadne, včasné a úplné záznamy o všetkých dopravcoch, ich výkonoch, jednaniach a ich následných aktivitách.

* Zaisťovať včasný odchod liniek systémovej prepravy na príslušné depá.

* Plní ďalšie úlohy špecifikované nadriadeným.

Mzda: 1250 eur brutto + 20% odmeny

​DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

​* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
​* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš.
​* U nás zažiješ množstvo spoločných aktivít ako sú napríklad spoločné raňajky, súťaže o zaujímavé ceny, budeš sa môcť zapojiť do rôznych dobročinných aktivít.
​* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
​* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
​* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
​* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
​* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* organizačné a komunikačné schopnosti,
* skúsenosti s vedením ľudí,
* dobrá PC zručnosť,
* spoľahlivosť a zodpovednosť,
* flexibilita v prípade potreby,
* Vodičský preukaz podmienkou.

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Kubala