Logo DIECÉZNA CHARITA NITRA

Lekár

DIECÉZNA CHARITA NITRA

Miesto práce
Chrenovská 22B, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 053,8 EUR/mesiackonečná výška mzdy sa v zmysle platných legislatívnych predpisov odvíja od rokov praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malého priateľského kolektívu v Hospici hľadáme novú kolegyňu/kolegu lekárku/lekára so záujmom o paliatívnu medicínu s predpokladom dosiahnutia špecializácie paliatívna medicína s možnosťou uplatnenia v mobilnom hospici a ambulancii paliatívnej medicíny a liečby chronickej bolesti.

Ponúkame zmysluplnú prácu , ohodnotenú podľa platnej legislatívy a jeden týždeň dovolenky navyše.

Zamestnanecké výhody, benefity

zmysluplná práca v malom , priateľskom kolektíve

1 týždeň dovolenky navyše

Informácie o výberovom konaní

Životopis a motivačný list zasielajte na adresu: [email protected]. Informácie na č. t. 0911 254 682. Uchádzači budú kontaktovaní s termínom na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

empatia, ústretovosť a komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, zvládanie záťažových situácií, odolnosť voči stresu, vyrovnanie sa so smrťou

Hľadáme kolegov
• ktorí prácu slúžiť pacientom v terminálnom štádiu ochorenia vnímajú ako svoje poslanie,
• usilujú sa spájať komplexnú profesionálnu medicínsku starostlivosť o pacienta s vytváraním pocitu prijatia a pokoja,
• stotožňujú sa s hodnotami kultúry života.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Účelové zariadenie cirkvi pôsobiace v oblasti poskytovania charitatívno-sociálnych, zdravotníckych, vzdelávacích služieb ľuďom nachádzajúcim sa v núdzi. V našej pôsobnosti je detský domov, opatrovateľské služby v regiónoch Nitra, ADOS Nitra, Hospic - dom pokoja a zmieru u Bernadetky Nitra, zariadenia pre bezdomovcov v Nitre, sociálne poradenstvo. Počet zamestnancov 70.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829530  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 053,8 EUR/mesiac