Upratovač/ka v zariadení sociálnych služieb

Depaul Slovensko, n.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zariadenia sociálnych služieb Nocľahárne sv. Vincenta de Paul hľadáme pomocnú silu, ktorá bude mať na starosti upratovanie priestorov daného zariadenia a jeho okolia. Pravidelné upratovanie bude zahŕňať:

  • Udržiavanie poriadku a čistoty pred vstupom do nocľahárne, pravidelné vynášanie odpadu do smetného koša v rámci všetkých miestností zariadenia a jeho areálu, ako aj dezinfekcia vonkajšieho vybavenia areálu
  •  Čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení (toaliet a kúpeľní), vrátane výlevky, okenných kľučiek, radiátorov, kachličiek na stenách
  • Dopĺňanie mydla a dezinfekcie na ruky do zásobníkov, ako aj papierových utierok na toalete
  • Zametanie a umývanie podláh vo všetkých priestoroch zariadenia
  • Upratovanie jedálenskej časti, vrátane umývania stolov, stoličiek, dverí a okenných kľučiek
  • Ostatné úkony, ktoré stanoví vedúci služby, resp. jeho zástupca

Podrobný popis činností a režim ich vykonávania bude stanovený v pracovnej náplni a rozvrhu práce.

Ustanovený týždenný pracovný čas bude 40 hodín týždenne v pracovných dňoch od pondelka do piatka a bude rozvrhnutý v čase od 7:30h do 16:00h.

​Čo je Nocľaháreň sv. Vincenta de Paul?
Ide o zariadenia pre ľudí bez domova v Bratislave, ktoré fungujú nepretržite už od roku 2006, resp. 2010. Viac informácií o nocľahárni a útulku nájdete na našej webovej stránke www.depaul.sk, v časti Naše služby, alebo vo video vizitke na linku: https://www.youtube.com/watch?v=9IufpprxiqU​

​Na čo sa môžete u nás tešiť? V našej organizácii ponúkame:​

- Sick days ( "deň na zotavenie" formou plateného voľna)​

- každý odpracovaný rok = deň dovolenky navyše
- MultiSport karta
- 20% zľava na vybrané predstavenia SND v Bratislave
- 5% zľava pri nákupe cez zlavomat.sk
- odmena pri uzatvorení (prvého) manželstva či narodení dieťaťa
- odmena za odpracované roky
- odmena v prípade životného jubilea
- možnosť požiadať o zamestnaneckú pôžičku (po uplynutí 1 roku trvania pracovného pomeru)
- možnosť krátkodobého vypožičania služobného motorového vozidla na súkromné účely v prípade potreby (po uplynutí skúšobnej doby)
- zaujímavé teambuildingové aktivity
- prácu v príjemnom kolektíve, ktorá má ZMYSEL

Prosíme o zaslanie životopisu a podľa možností aspoň krátkeho sprievodného listu. Referenciu sú výhodou. Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Prax na pozícii/v oblasti

prax s upratovaním, prípadne referencie výhodou

Akého člena tímu hľadáme? Predovšetkým:
- bezúhonného a pracovitého
- samostatného, rozhodného, so zodpovedným prístupom
- spoľahlivého, pedantného a čestného

Depaul Slovensko patrí už viac ako 15 rokov k najväčším organizáciám v Európe, ktoré podávajú pomocnú ruku ľuďom bez domova. Našou víziou je spoločnosť, kde má každý miesto, ktoré môže nazývať svojím domovom.

Ľuďom bez domova pomáhame v Bratislave už od roku 2006 s cieľom ponúknuť im príležitosť naplniť svoj potenciál a posunúť sa smerom k nezávislej a pozitívnej budúcnosti. Začínali sme ako skupina dobrovoľníkov v opustenom sklade na konci mesta. Dnes máme 6 rôznych zariadení, viac ako 70 zamestnancov, desiatky dobrovoľníkov a denne pomáhame viac než 350 ľuďom v núdzi. Pre klientov sme k dispozícii každý deň v teréne, ošetrovni, útulkoch pre chorých, ale i najväčšej nízkoprahovej nocľahárni v strednej Európe. Našich klientov podporujeme tiež v samostatnom bývaní a v začleňovaní sa do lokálnych komunít.

V roku 2022 sme začali poskytovať aj humanitárnu starostlivosť, ktorá je smerovaná na pomoc ľuďom postihnutým konfliktom na Ukrajine.

Zároveň sme súčasťou medzinárodnej charitatívnej organizácie Depaul International, ktorá okrem Slovenska pôsobí aj v Spojenom kráľovstve, Írsku, USA, Ukrajine, Chorvátsku a Francúzsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Agápia Tuchyňová
ID: 4830038  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac