MS SQL Administrátor (full remote) TPP alebo SZČO

codium, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 4 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od vzájomnej dohody, Tvojich preferencií a skúseností. Uvedená suma je orientačná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme žilinská softwerová spoločnosť, ktorá si zakladá na vytváraní pozitívneho pracovného prostredia. Sme hrdí na našu firemnú kultúru a priateľský kolektív. Sme presvedčení, že kvalitné a dobré pracovné vzťahy sú kľúčom k úspechu.

Pripoj sa k nám a zaži skvelú atmosféru v našej rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti! Naša spoločnosť napreduje a preto hľadáme kolegu či kolegyňu, ktorý/á sa k nám zapojí s nadšením a prispeje svojimi skúsenosťami k spoločnému rastu.

Koho hľadáme? MS SQL Administrátora, ktorého náplň práce bude:

  • Správa databáz: Vytváranie a konfigurácia databáz, monitorovanie ich stavu a výkonu. Zabezpečenie dostupnosti integrovaných zálohovacích stratégií.
  • Optimalizácia výkonu: Monitorovanie a ladenie výkonu SQL Server databáz. Identifikácia a optimalizácia dotazov a štruktúry databáz pre dosiahnutie najlepšieho možného výkonu.
  • Zabezpečenie databáz: Implementácia bezpečnostných politík, prístupových práv a auditovateľnosti. Monitorovanie a reakcia na bezpečnostné hrozby a udalosti.
  • Podpora vývojového tímu: Poskytovanie podpory vývojárom pri návrhu databázového modelu a implementácii zmien v databázach.
  • SQL Development: Vývoj skriptov, procedúr, funkcií a views.

Požadované zručnosti:

  • Skúsenosti s inštaláciou, konfiguráciou a správou Microsoft SQL Server.
  • Hlboká znalosť SQL jazyka a skúsenosti s optimalizáciou dotazov.
  • Skúsenosti s monitorovaním a ladením výkonu SQL Server databáz.
  • Dobrá znalosť zálohovacích a obnovovacích procesov.
  • Schopnosť pracovať s rôznymi nástrojmi pre správu databáz (napr. SQL Server Management Studio, PowerShell).
  • Dobré porozumenie bezpečnostných princípov a ich aplikácia v kontexte SQL Server databáz.

Výhodou sú skúsenosti s:

  • Zálohovaním a obnovou databáz
  • Konfiguráciou mssql replikácie
  • Správou mssql service broker
  • Použitím CLR
  • Budovaním datawarehouse
  • Memory-Optimized Tables (OLTP)
  • Change data capture (CDC)

Ak hľadáš prácu pre spoločnosť, v ktorej sa budeš cítiť spokojne a šťastne nielen po finančnej stránke, pridaj sa k nám. Naša firemná komunita je pre nás najväčší benefit.

Zárukou je skvelý tím kolegov, profesionáli v oblasti IT, marketingu, grafiky, obchodu atď...

Okrem toho ponúkame:

MOTIVUJÚCE FINANČNÉ OHODNOTENIE:

  • super platové ohodnotenie, každoročne prehodnocujeme
  • možnosť výberu TPP alebo SZČO
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • dlhodobá a stabilná spolupráca
  • benefity pri dôležitých životných udalostiach
  • spolupráca so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • práca s modernými technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • referral program za odporúčanie známeho
  • kariérne aj platovo rastieme!​

VYVÁŽENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA

flexibilná pracovná doba

  • pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
  • môžeš pracovať hybridným spôsobom (HO alebo office)
  • kancelária priamo v centre ZA (odvšadiaľ máš blízko)
  • firemné parkovisko

STRAVOVANIE

firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala

  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • zabezpečujeme čerstvé ovocie, pitný režim, kávu​

AKTIVITY

ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

  • zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami vyberáme
  • pravidelné a pestré teambuildingy a každoročné eventy​

Plat:
Na živnosť 2200-4000€/mesačne.
Na TPP od 2000€/mesačne brutto.
Mzda na TPP je rozdelená na 1800€ fixná zložka a 200€ osobné ohodnotenie. Finálna výška mzdy závisí od vzájomnej dohody a Tvojich skúseností. Všetko je vecou vzájomnej dohody.

Ak máš akékoľvek otázky, neváhaj ma kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pracovné skúsenosti na podobnej/rovnakej pozícií
  • Snaha o neustále zlepšovanie procesov
  • Zodpovednosť a samostatnosť

Sme codium. V segmente programovania predstavujeme charizmatickú značku. Náš tím prináša programátorské riešenia v oblasti bettingu, platobného styku, gastra a entertainment na Slovensku ale aj v iných krajinách sveta.
Vďaka skúsenostiam máme odvahu a odhodlanie vytvoriť také riešenia, ktoré budú presne našité na potreby našich náročných klientov. Nie sme typ umelcov, ktorí vytvárajú vizuálne potešenie pre ostatných. Ale keď niečo milujeme, vložíme do toho krásu! Krásu myslenia a eleganciu kódu. Codium je umenie programovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbara Rigasová