Čašník/čašníčka

Central Pub Košice

Miesto práce
Hlavná 85, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné prestieranie stolov podľa štandardov a noriem, ukladanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní. Privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít. Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov. Prijímanie objednávok od zákazníkov. Servírovanie objednaných pokrmov a nápojov podľa noriem. Prijímanie a odovzdávanie reklamácií vedúcemu pracovníkovi. Vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy v mene € v hotovosti, prípadne platobnou kartou prostredníctvom terminálu. Upratovanie a udržiavanie čistých stolov, odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov. Zabezpečovanie rezervácií stolov na základe požiadaviek od zákazníkov. Zodpovednosť za pridelené pracovné pomôcky a tovar na prevádzke. Realizácia inventúr na základe pravidelných intervalov. Plnenie ďalších pokynov od vedúcich zamestnancov. Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovnom mieste. Ďalšie práce zodpovedajúce dohodnutému druhu práce

Práca v atraktívnom prostredí na Hlavnej ulici v Košiciach vo flexibilnom a mladom kolektíve. Možnosť získať nové skúsenosti a zručnosti prostredníctvom školení.

Spoločnosť GREEN MARK SK s.r.o. prevádzka Central Pub Košice sa nachádza v srdci Košíc, sme prevádzka ,ktorá má veľký potenciál a preto máme záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Prax v odbore 2 roky
Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie na verejnosti
Flexibilita
Zručnosť
Samostatnosť