Vodič C+E - Stabilná práca s pravidelnou prepravou a každodenným návratom domov

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
982 EUR/mesiac+ príplatky+odmeny+cestovné náhrady - finálna mzda v priemere 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie motorového vozidla na pravidelnej linke z Bratislavy alebo Ivánky pri Dunaji

Práca sa vykonáva od pondelka do piatka (víkendy sú voľné)

Práca s ťahačom a plachtovým návesom

Práca s WAB kontajnermi a tandemovou súpravou - ak nemáš skúsenosti zaučenie nie je problém

Komunikácia s dispečerom a personálom spoločnosti

Udržiavanie čistoty v aute

Zodpovednosť za zverené vozidlo

Ponúkame ti:

  • stabilnú prácu na plný úväzok
  • príležitosť na zaškolenie
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu
  • priemerné vozidlá z vekom 3 roky
  • pohodlné pracovné oblečenie
  • parkovanie v areály firmy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Výkon tejto pozície je náročný. Koordinačná a zodpovedná stránka tejto práce si vyžaduje človeka, ktorý je schopný zvládať tlak a stres. Vodič je v našej spoločnosti dôležitým článkom, je dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou nášho kolektívu.
​Čakajú ťa výzvy, ale hneď od začiatku sa vieš oprieť o kolegov a takisto o priameho nadriadeného.

- vodičský preukaz sk. "CE";
- kvalifikačná karta vodiča;
- digitálna karta;
- platná lekárska prehliadka;
- platné psychologické vyšetrenie;
- bezúhonnosť;
- ADR preukaz – základný VÝHODOU;
- prax vo vedení motorového vozidla "CE" - VÝHODOU;
- znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie Staziek; CMR, zabezpečovanie tovaru proti poškodeniu;​

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radka Szolgová
Tel.: +421915792134
ID: 4829110  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac