Logo BALUNB s.r.o.

Vodič nákladného vozidla nad 3,5t

BALUNB s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiacnástupný plat 1500 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na rozvoz paletového tovaru a zvoz paletového tovaru. Denne je v priemere 10-15 zastávok. Začiatok pracovného času je v ranných hodinách cca 5:30, jazdí sa s chladiarenským 18 paletovým nákladným autom. Vodičský preukaz skupiny E výhodou. Začína aj končí/parkuje sa vo Voderadoch. Vyžadujeme platné KKV, tachografovú kartu a lekárske potvrdenie.

Zamestnanecké výhody, benefity

príspevok na cestu do práce,  pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Osobnostné predpoklady a zručnosti

spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, lojálnosť, ochota pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Naša spoločnosť je mladá dynamická firma, ktorá vznikla v roku 2017
Hlavnou oblasťou podnikania je preprava, rozvoz a skladovanie
Poskytujeme komplexný servis služieb spojených s rozvozom a prepravou tovaru vlastným vozovým parkom

Kontakt

Kontaktná osoba: Balázs Horváth
Tel.: +421904476526
E-mail: poslať životopis
ID: 4829351  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac