Sales & Analytic Support

Ayming Slovensko s. r. o.

Miletičova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacSúčasťou ohodnotenia sú aj koncoročné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyhľadávanie a analýza inovatívnych firiem  na Slovensku

  • Aktívne oslovenie potenciálnych klientov predovšetkým telefonicky

  • Spolupráca s obchodníkmi na organizácii stretnutí a akvizícii nových klientov

  • Príprava obchodných materiálov, ponúk, zmlúv, prezentácií, atď.

  • Koncoročné odmeny v súvislosti s dosiahnutými výsledkami​
  • 1 týždeň dovolenky naviac a 3 platené dni voľna pri zdravotných ťažkostiach (sickdays)

  • Príspevok do 3. piliera v závislosti od odpracovaných rokov/seniority

  • Príspevky na ekologickú formu dopravy a parkovanie
  • Jazykové kurzy 1:1
  • K dispozícii budeš mať notebook a telefón

Extra benefity na nezaplatenie

Staneš sa súčasťou renomovanej a stabilnej firmy so silným medzinárodným zázemím, medzi ktorých klientov patria najzaujímavejšie inovatívne slovenské i zahraničné firmy.

  • Flexibilná pracovná doba, po zaškolení možnosť práce z domu formou homeoffice

  • Zaškolíme ťa, poskytneme Ti tréningy na mieru podľa Tvojich potrieb

  • Budeš mať možnosť ďalšieho profesionálneho a kariérneho rastu

  • Staneš sa súčasťou priateľského kolektívu expertov na financovanie inovácií

  • Získaš možnosť zapojiť sa do zamestnaneckých programov a súťaží pre zamestnancov

  • Usporadúvame skvelé firemné akcie a teambuildingy

Vhodnému kandidátovi ponúkame zaujímavú a motivujúcu prácu so špičkovými inovatívnymi firmami na Slovensku. Ide o prácu v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné spoločnosti.
Záleží iba od Vás, ako využijete túto príležitosť, a či sa posuniete na ďalšiu úroveň – samostatného obchodníka!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomická alebo technická špecializácia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si Ťa predstavujeme?

  • Disponuješ aspoň 1- ročnými pracovnými skúsenosťami, popritom môžeš byť aj študentom/študentkou vysokej školy

  • Máš príjemné vystupovanie a schopnosť nadväzovať vzťahy

  • Nebojíš sa zdvihnúť telefón a aktívne osloviť klienta (skúsenosti s navolávaním výhodou)

  • Máš skúsenosti s B2B alebo máš ambície stať sa obchodníkom

  • Pracuješ precízne a je na Teba spoľah

  • Ovládaš AJ minim. na úrovni B1

  • Vieš byť pracovne k dispozícií počas bežných pracovných dní

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti odpočtu na výskum a vývoj (tzv. superodpočet) a patent box. Firmám pomáha aj s prípravou žiadosti za účelom získania osvedčenia o spôsobilosti vykonávať VaV a pri vyhľadávaní vhodných dotačných titulov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Kubinová