Можливість для людей з України
Logo Amikov job SK, s.r.o.

Hľadáme operátora logistiky VZV do automobilového priemyslu v Lozorne

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Operátor bude zodpovedný/á za nakládku a vykládku kamiónov, manipuláciu s paletami a výrobnými materiálmi a skladovanie výrobkov.
  • Operátor bude vykonávať opáskovanie a označovanie pozícií, skenovanie materiálu a vychystávanie objednávok na výrobu.
  • Pracovná doba - v 3-zmennej prevádzke.
  • Pracovný týždeň bude pozostávať z 5 pracovných dní, s možnosťou nadčasov.

  • Оператор буде відповідати за завантаження та розвантаження вантажівок, обробку піддонів і виробничих матеріалів, а також зберігання продуктів.
  • Оператор виконає обв'язку та маркування позицій, сканування матеріалу та комплектацію замовлень на виробництво.
  • Графік роботи 3 зміни по 8 год
  • Робочий тиждень складатиметься з 5 робочих днів, з можливістю понаднормової роботи.

  • mzda od 1400 eur/brutto (nástupný plat 1025 EUR + dochádzkový bonus 150 EUR + bonus pre VZV 130 EUR + príplatok za nočnú 1,72 EUR/hod, popoludňajšie smeny 0,35 EUR/hod, práca cez víkendy a sviatky)
  • stravné liesky 5,47 EUR / deň (zamestnávateľ hradí 4,47 EUR a 1 EUR sa odpočíta zo mzdy zamestnancovi)
  • možnosť ubytovania 4,5 EUR/noc
  • autobusová doprava firemným autobusom zaistená ( vrátane z Bratislavy)
  • nástup možný IHNEĎ

  • заробітна плата від 1400 євро/брутто (початкова зарплата 1025 євро + надбавка за відвідуваність 150 євро + надбавка за VZV 130 євро + нічна надбавка 1,72 євро/год, післяобідні зміни 0,35 євро/год, робота у вихідні та святкові дні)
  • ваучери на харчування 5,47 євро / день (рободавець платить 4,47 євро, а 1 євро вираховується із зарплати працівника)
  • можливість проживання 4,5 євро/ніч
  • є фірмовий автобус (в тому числі з Братислави)
  • вихід можливий ВІДРАЗУ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnost je svetový líder v oblasti automobilového a technologického priemyslu. Hlavným cieľom je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.
Výrobky a systémy spoločnosti sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

operátor logistiky VZV

praxi na VZV​

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Kostiuk
Tel.: +420737443533