Logo Colette Boutique s. r. o.

Vedúca zmeny / Floor Manažérka / Front of House vo francúzskej reštaurácii Colette v Bratislave

Colette Boutique s. r. o.

Miesto práce
Krížna 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú Floor manažérku do jedinečného konceptu francúzskej reštaurácie v Bratislave, kde môžeš ukázať svoje znalosti a zručnosti pri poskytovaní špičkových služieb s cieľom priniesť hosťom nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Na tejto pozícii budeš zodpovedať za celkový chod prevádzky. Gastro musí byť tvojou vášňou a ochota splniť aj tie najnáročnejšie a špeciálne požiadavky hostí tvojou prioritou. S úsmevom na tvári dať prevádzke to, ako jej majiteľ :) Zároveň v našej reštaurácii budeš pracovať s francúzskym somelieróm a od neho sa veľa priučíš.

Hľadáme a ponúkame:
-tím, ktorý potrebuje lídra - človeka - osobnosť
- reštauráciu, ktorá potrebuje reprezentanta

Požadujeme:
- Výborné skúsenosti so servisom a obsluhovaním hostí,
- skúsenosti v oblasti reštauračného manažmentu alebo podobnom prostredí,
- schopnosť efektívne komunikovať a viesť tím,
- organizačné schopnosti a schopnosť pracovať pod tlakom,
- znalosť francúzskej kuchyne a kultúry je výhodou,
- profesionálny prístup a radosť z komunikácie so zákazníkom,
- váženú a príjemnú klientelu našich hostí,
- reprezentatívne a moderné prostredie,
- veľa práce, zodpovednosti, ale tiež zábavy a radosti z dobre odvedenej práce.

Práca - od utorka- do soboty (15:30 - 22:30)

Zamestnanecké výhody, benefity

- Strava na mieste.

- Možnosť vzdelávania sa vo francúzskej kuchyni :)
- Tringelty.
- Práca v mladom a aktívnom kolektíve.
- Výplata vždy načas, do 10. dňa v mesiaci na účte zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nastaveným kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax: min. 1 rok skúsenosti s prácou reštauračného charakteru
- manažéra/manažérky výhodou
- anglický jazyk – B2
- skúsenosti s vedením a organizáciou tímu - podmienkou
- práca s pokladňou alebo terminálom
- dbať na dodržiavanie nastavených štandardov a úrovne prevádzky
- príjemné vystupovanie, profesionalita, ochota vyhovieť požiadavkám hostí, dobré organizačné zručnosti a tímovosť :)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Colette- modern french cuisine, nový koncept francúzskej modernej kuchyne v hlavnom meste- Bratislava. Place to be! :)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Budáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4817825  Dátum zverejnenia: 28.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac